Zesilování konstrukcí

Zesilování konstrukcí

Technologie vlepování uhlíkových CFRP lamel a tkanin byly speciálně  vyvinuty ke konstrukčnímu posilování staveb, zejména betonových a železobetonových.

Aplikace uhlíkových materiálů vytváří řešení, jak zesílit podlahy, stěny, nosníky, sloupy a jiné stavební prvky, které jsou narušené chátráním nebo zatížením.

Potřeba navýšení kapacity zatížení může vzniknout z důvodu poničení stavebních prvků, konstrukcí, projektových chyb, změn v navrhovaných předpisech nebo důsledku změny použití. Častou aplikací je náhrada ocelových konstrukcí v rámci vyřezávání dodatečných otvorů do stěn a podlah.

Hlavními výhodami použití kompozitních materiálů před tradičními ocelovými deskami a konstrukcemi je jednoduší a rychlejší montáž, snadný transport lamel na staveništi, zajišťování i rozměrných prvků, snadné dělení uhlíkových prvků na stavbě. Nezvyšují hmotnost celé konstrukce ani rozměr zesilovaných prvků.

Zesilovaní stavebních konstrukcí

Zesilivání konstrukcí vám můžeme nabídnout ve městě: Liberec, Praha, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Ústí nad Labem, Děčín, Poděbrady, Litoměřice, Kladno, Mělník, Hradec Králové, Kolín, Nymburk, Teplice, Benešov a Mladá Boleslav.

 

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.