O nás

Jádrové vrtání a  řezání betonu Praha, střední a severní Čechy. 

DIAMOND EXPERTS

Jsme specialisté na jádrové vrtání a řezání betonu s praxí 25 let. Naše zkušenosti šetří vaše peníze. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Nejčastěji Praha, Liberec, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Mělník, Kolín, Nymburk, Poděbrady, Hradec Králové, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Teplice, Kladno a Benešov. 

Zkušenosti našich zákazníků s naší prací:

Google

Firmy - Seznam

Potřebujete vyvrtat přesné kruhové otvory pro odpady nebo třeba vzduchotechniku? Vyřezat otvor pro dveře v panelovém domě? Nebo snad vyřezat celou stěnu nebo podlahu pro novou výrobní technologii? To všechno rychle, čistě bez prachu, popraskaných stěn a vytopených sousedů? Pak jste našli správného partnera.

V dělení stavebních materiálů máme praxi již 25 let. Na základě získaných zkušeností jsme schopni vám navrhnout optimální řešení úloh z oboru řezání a vrtání betonů. Vybereme nejefektivnější technologii tak, aby byl váš projekt dokončen včas se schváleným rozpočtem. 

Jsme tým zkušených odborníků a používáme nejmodernější techniku jako jsou diamantové nástroje, které umožňují rychlou a efektivní práci. Tyto nástroje řežou bez problémů beton o vysokém stupni vytužení. Při řezání a vrtání diamantovými nástroji vzniká nízká úroveň hluku, žádný prach a stavební suť. Nedochází k poškození souvisejících stavebních konstrukcí vibracemi a otřesy.

Ve výrobních objektech nenarušujeme výrobní proces. Běžně pracujeme hned vedle fungující výrobní linky (např. demontáže průmyslových podlah ve výrobních halách za provozu). Likvidace odpadu je velmi rychlá a pohodlná v kompaktních blocích.

Výhody diamantových řezacích a vrtacích systémů:

  • Rychlé a přesné
  • Minimální hlučnost
  • Bezprašné
  • Řeže a vrtá armovací výztuže
  • Hladké a čisté, nejsou nutné dodatečné práce
  • Bez vibrací
  • Možnost manipulace s kompaktními soudržnými bloky betonu

 

Neváhejte mě kontaktovat s nezávaznou poptávkou.  

Daniel Dvořák    mob. 603 919 598 

jednatel společnosti