Řezání v panelovém domě

Řezání betonových stěn v panelovém domě

Řezání železobetonu v panelových domech je specifické oproti jiným aplikacím tím, že při řezání nesmí docházet (a nedochází) k únikům chladící vody, které by mohlo u sousedů způsobit škody. To si zcela jasně uvědomujeme a za roky řezání dveří a stěn v panelových domech jsme se naučili aplikovat sérii opatření, které zamezuje nechtěným únikům vody. K řezání také používáme speciální odhlučněné kotouče, které snižují úroveň hluku na polovinu.

Zkušenosti našich zákazníků na GOOGLE recenze. 

Provádíme také statikem navržené statické zajištění prostupů (dodatečnou montáž ocelové konstrukce, překladu nebo uhlíkových lamel).

Řezání panelů v panelovém domě

Nejčastěji provádíme řezání v panelovém domě ve městech: Mladá Boleslav, Liberec, Praha, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Kolín, Mělník, Nymburk, Hradec Králové, Děčín, Poděbrady, Litoměřice, Teplice, Ústí nad Labem, Benešov a Kladno.

 

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.