Řezání v panelovém domě

Řezání stěn v panelovém domě

Řezání v panelových domech je specifické oproti jiným aplikacím tím, že při řezání nesmí docházet k únikům chladící vody, které by mohlo u sousedů způsobit škody. To si zcela jasně uvědomujeme a za roky řezání dveří a stěn v panelových domech jsme se naučili aplikovat sérii opatření, které zamezuje nechtěným únikům vody. K řezání také používáme speciální odhlučněné kotouče, které snižují úroveň hluku na polovinu.

Provádíme také statikem navržené statické zajištění prostupů (dodatečnou montáž ocelové konstrukce, překladu nebo uhlíkových lamel).

Řezání panelů v panelovém domě

Nejčastěji provádíme řezání v panelovém domě ve městech: Mladá Boleslav, Liberec, Praha, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Kolín, Mělník, Nymburk, Hradec Králové, Děčín, Poděbrady, Litoměřice, Teplice, Ústí nad Labem, Benešov a Kladno.

 

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.