Těsnění postupů

Těsnění postupů

Souběžně s jádrovým vrtáním provádíme těsnění ocelového potrubí metodou Taylor - Seal, která umožňuje dokonalé a pružné utěsnění potrubí pro všechna média.

Přednosti Taylor - Seal oproti jiným způsobům těsnění a zazdívání byly ověřeny mnohaletým používáním. Montáž je sestavena z jednotlivých prvků spojených korozi odolnými šrouby, které stahují kovové přítlačné desky.  Prvky vyrobené ze speciální pryže jsou odolné vůči stárnutí, vodě, světlu, vzduchu i vůči danému chemickému zatížení a ropným látkám.

Těsnění prostupů potrubí

Těsnění prostupů nabízíme pro tato města: Praha, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou, Poděbrady, Teplice, Kladno, Litoměřice, Benešov, Ústí nad Labem, Děčín, Kolín, Nymburk, Hradec Králové a Mělník.

 

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.