Řezání stěnovou pilou
 

Řezání betonu Teplice a okolí

Řezání betonu stěnovou pilou v Teplicích se používá při řezání svislých nebo šikmých betonových a železobetonových konstrukcí, vysoce armovaných betonů a poradí si i s nerovnou podlahou.

Výkonná řezací hlava s rotujícím diamantovým kotoučem pojíždí po vodící kolejnici přes dělenou konstrukci a tu řeže. Maximální hloubka řezu z jedné strany je 700 mm, při oboustranném řezu je maximální hloubka pořezu až 1400 mm.

K naší práci využíváme kvalitní švýcarskou vysokorychlostní pilu HILTI DS TS 20.  Tato pila je nepřekonatelná pro řezání panelů v panelových domech, potřebuje naprosté minimum chladící vody a nedochází tak k „vytopení sousedů“. Do stroje používáme odhlučněné kotouče, které sníží hluk o polovinu oproti běžným nástrojům. Provedená práce je rychlá, přesná, bezprašná a s minimálním hlukem.

Využití stěnové pily:

  • Řezání dveří a oken
  • Vyřezávání stěn
  • Řezání panelu Teplice
  • Řízené a šetrné demolice konstrukcí
  • Zvětšování nebo zarovnání otvorů
  • Odstraňování poškozených konstrukcí
  • Zkracování betonových bloků
---Widget "seo-box" pro tuto stranku neexistuje!---

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.