Jádrové vrtání
 

Jádrové vrtání betonu Mělník

Jádrové vrtání v Mělníku se používá v případech, kdy je třeba vytvořit přesný kruhový otvor v betonu, železobetonu, hornině nebo do velmi silně armovaných betonů. Vrtat lze svisle, vodorovně i šikmo.

Vrtáme průměry otvorů od 18 mm do 1 000 mm. Hloubku vrtů provádíme běžně do 3 metrů používáme při tom promyšlený systém odsávání chladící vody, takže v žádném případě nedochází volnému odtoku chladící tekutiny.

Diamond Experts vlastní nejmodernější vysokorychlostní vrtací soupravu od švédského výrobce MDU NTGRA, která umožní zkrátit čas vrtání na naprosté minimum.  

 

Využití jádrového vrtání Mělník:

  • Vrtání prostupů pro instalace (voda, topení, plyn, kanalizace, elektřina, vzduchotechnika, počítačové sítě, komíny)
  • Kotevní otvory pro stroje a technologie
  • Zkušební vrty a sondy
---Widget "seo-box" pro tuto stranku neexistuje!---

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.