Broušení a frézování podlah

Broušení a frézování podlah

Broušení betonu je technologie vhodná pro menší úběry betonu. Pro větší úběry materiálu je vhodné použití frézování. 

Broušením betonů provádíme přípravu betonových podkladů před aplikací tenkovrstvých stěrek a nátěrů. Frézováním betonů odstraňujeme plošné i lokální nerovnosti a silné vrstvy barev, stěrky, olejových nánosů a nášlapů pro dokonalou přípravu podkladu před sanací povrchu.

Využití elektronické brusky:

  • Broušení za sucha s odsáváním prachu
  • Broušení za mokra
  • Přednátěrové broušení betonových povrchů – odstranění cementového šlemu
  • Vyrovnání povrchu – odstranění nerovností
  • Odstranění starých nátěrů, lepidel, dlažby
  • Zarovnání nerovností v okolí dilatačních spár
  • Přebroušení žulové, kameninové a terasové dlažby

Broušení betonu

Nabízíme broušení podlah a frézování podlah pro města: Praha, Česká Lípa, Liberec, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Děčín, Kolín, Mělník, Hradec Králové, Nymburk, Benešov, Poděbrady, Litoměřice, Kladno a Teplice.

 

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.